Jít si za svým cílem je někdy pěkně těžké, ale vyplatí se to !

Jsem teď zase spokojená sama se sebou, říká charismatická paní Šárka.

Šárka dochází na naší Zumbu už od jejího začátku. Učarovala ji svým tanečním kouzlem a temperamentem, jenž ze Zumby vyzařuje. Zumba mě doslova pohltila“,říká ŠárkaŠárka chtěla, ale změnu! Změnu jak ve stravě tak ve formování postavy. Upravili jsme jí proto podle našeho redukčního systému stravu a stanovili počet povinných lekcí Zumby.

A Šárka to dokázala.

Hodně lidí dochází na Zumbu jen pro to, že je baví pohyb i tancem, ale většina od ní čeká mnohem víc než jen pouhé tancování na latinskoamerickou hudbu. Chtějí Zumbou rychle a efektivně zhubnout! Vzpomínám si na ten den když jsem svým klientkám říkall a vtloukal (vtloukám i dnes) do hlavy, že pouze Zumbou člověk nezhubne, ale musí začít nejdříve sám u sebe. Nejdříve přichází na řadu vyvážená strava a poté jakýkoliv aerobní pohyb ve správné tepové frekvenci a jako doplněk jak k Zumbě tak redukčnímu systému posilující cvičení (např. pilates, power joga atpod.)

Tělo musíme harmonizovat od základu a ne ho totálně vyčerpat. Mnoho lidí chce výsledky vidět hned a nejlépe za měsíc. To nelze! Snažíme se proto každému kdo za námi přijde a přeje si zhubnout poradit individuálním přístupem za účelem dosáhnutí kýženého cíle. Chce to jen pevné nervy, odhodlání a vůli něco dokázat. Je to mnohdy těžké a člověk si všelijak dává záminky k tomu, aby s tím co začal rychle skončil, ale takový člověk nikdy svého cíle nedosáhne. Bude vždy tam kde byl před tím.

Hubněte s námi efektivně, příjemně a zábavně, sice nemáme patent na rozum, ale za ty léta už víme jak na to. Výsledky jsou viditelné už za 3 měsíce.

Ceny lekcí Zumba® Fitness s Davidem jsou přizpůsobeny pro každého zájemce o taneční fitness a rádi Vás přijmeme do našich řad.

Napsat komentář