Názory klientů o našich fitness programech

Davide. Já děkuji Tobě za nasměrování ve stylu stravování, zásadní pro mě bylo zpracování vyváženého jídelníčku. Obsahuje nejen správná chutná jídla, ale co oceňuji nejvíce, časový rozvrh. Jeho dodržování mi napomohlo shodit neuvěřitelných 25 kg.  Díky Tvému přehledu v oblasti správného stravování, který je moderní a přístupný každému, jsem se mohla směle pustit do hubnutí. Do toho pravidelné cvičení, 2x týdně Zumba a 100 leh sedů denně. Jedno bez druhého funguje podstatně méně a ten výsledný pocit… to se ani popsat nedá! Fandím všem, kteří se do toho pustí. Já i přes zdravotní problémy s nadledvinkami, které zpomalují metabolismus jsem to dala a bez zázračných léků a doplňků stravy. PS: Je jasné, že na brambůrky, čokoládu a bonbony jsem musela zapomenout, ale to člověk přece k přežití nepotřebuje. 

Mirí Vernerová

 

Zumba® s Davidem je skvělá a je vidět, že instruktor zumbu nedělá jako přeučený aerobikový instruktor, ale jako člověk, co má hudbu v krvi a umí to roztočit jak na parketě tak při lekcích. Na zumbu jinam bych zkrátka nešla!  Zumba® s Davidem má šťavu.   :-)))
Barbora Masáková (studentka, 22 let)

 

Fit s Davidem – odhodlání zajít na první lekci EPG Fitness mi trvalo, vůbec se mi nechtělo, ale věděla sem, že chci začít zpevňovat své tělo a získat lepší fyzičku. Po první lekci EPG Fitness mně nic nebolelo a lekce se mi moc líbila, ten druhý a třetí den však byly nejhorší, ale i tak to chce překonat prvotní obavy a bolest a jít dál. Možná i proto sem si řekla, že když už sem se do toho pustila, tak proč nezkusit i Zumbu, a byl to můj „osudový“ okamžik, nejen, že jsem během celkem krátké doby zlepšila fyzičku, ale potkala jsem super lidi a zjistila, že pohyb může být i zábavný a Zumba se stala součástí mého života. Doporučuji to zkusit všem, kteří se stále odhodlávají!
Martina Špoulová (podnikatelka, 32 let)

 

Zumba® s Davidem je pro mě velmi energická a záživná, hlavně když vidím, jak to David umí pěkně rozjet a užít si každou vteřinu písničky. Jsem ráda, když se dostanu k němu na hodinu, protože vždy odcházím s lepší náladou a lepším pocitem.
Jují Lenčová (studentka, 18 let)

 

Davidovo Zumba® je super lekce. Akce které pořádá s ostatníma instruktorama jsou plné života. Je s ním sranda a dokáže vše vysvětlit i naučit.
Denisa Ilčíková (studentka, 13 let)

 

Ze začátku jsem měl jako chlap ze zumby ostych, ale zumba s Davidem je plná elánu, legrace, dobré nálady a David jako odborník nám svým přátelským a profi přístupem zumbu zpříjemňuje. Moc mi to dává a můžu jen doporučit! Takže chlapi do toho!
Pavel Hřích (recepční, 35 let)

 

Díky tobě a tvé úžasné zumbě jsem dokázala zhubnout 22 kg ! Jsem nesmírně za to šťastná, že tu pro nás všechny jsi a že nám od srdce pomáháš. Děkujeme za tvoje lekce a odreagování na tvoji hodině. Dalo mě to strašně moc a já ti za to všechno moc děkuji.
Martina Cínová (na mateřské dovolené, 33 let)

 

Moc se mě líbí tvá Zumba® fitness. Pomohla mi zhubnout a cítím se při tvých hodinách skvěle. Přeji ti aby jsi měl hodně klientů protože jsi skvelý instruktor . Na tvé hodiny chodím velice rada.
Lenka Horváthová (prodavačka, 34 let