Zhubni to s Davidem

HUBNĚTE CHYTŘE A JINÝM ZPŮSOBEM!

 • Kontaktujte nás a rezervujte si osobní schůzku na telefonu: 776 32 86 93

REDUKČNÍ SYSTÉM KTERÝ FUNGUJE | HUBNEME BEZ STRESU A ZÁBAVNĚ

 • Nevěříte? U nás nedostanete doporučení na zázračné pilulky, nebudeme Vás lanařit na zakoupení různých mastiček babek kořenářek, bobulí nebo nápojů zaručující jasné pálení kalorií a všech přípravků, jenž slibují zázraky a přímo vnucují člověku něco, co nemohou splnit. My prostě víme, že všechny tyto přípravky jsou pouze komerčním tahákem na Vaše peněženky a zhubnout se dá za minimálně vložené peníze bez těchto komerčních nesmyslů. Rozhodli jste se ZHUBNOUT? Opravdu to chcete? Kontaktujte nás a my se Vám pokusíme odborně poradit jakým způsobem redukovat a navrátit tak Vaše tělo do normálního režimu. Nechte se přeprogramovat a hrajte vyšší level ve vašem novém životě:o))

ZHUBNI TÍM NEJPŘIROZENĚJŠÍM ZPŮSOBEM ANEB JAK TO DĚLAT S PORADCEM

 • Jen málokterý výživový poradce to s Vámi myslí upřímně! Filuta nebo spasitel? Stalo se Vám, že jste přišli k výživovému poradci a hned na první schůzce Vám zdůraznil, že se musíte řídit jeho doporučením, co jíst a nejíst a hlavně kolik Vás tato služba bude stát? Neházím všechny výživové poradce do jednoho pytle to ne, ale většina, honí pouze ony finance a více méně protahují sezení s klientem za účelem svého vlastního obohacení. Netvrdím, že všichni jsou parazité pouze se ohlížím a vyjímám některé historky, jenž jsem slýchal od klientek. Je na světě hodně výborných poradců kteří hledí spíše na to, aby Vám co nejvíce pomohli a ne na to, aby Vám vybrali co nejvíce peníz z účtu.

CO TO JE, TO „JÍST ZDRAVĚ?“

 • Držíme se zásady, že člověk by měl jíst vyváženě s výrazným poměrem luštěnin, ovocem a zeleninou avšak na začátku je nutné zdůraznit, že každý extrém je špatný. Není nezbytné učit se zpaměti předpisy a recepty. Daleko významnější je pochopit základní principy a podle nich se pak chovat.

Ceny konzultací a služeb pro klienta:

1 sezení / schůzka s klientem / Vstupní konzultační sezení: 150 Kč

  • (Klienti kteří již cvičí některý program se ZUMBA® Fitness s Davidem mají cenu konzultace ZDARMA)
  • Časový rozpis: cca +/- 45 minut
  • Co je cílem sezení ? Seznámení, profilování klienta a základní informace, vyplnění dotazníku – předpoklad pro vytvoření redukčního systému ušitého přímo na míru klienta. Rozbor Vašeho současného stravování a životního stylu.

2 sezení / schůzka s klientem / Analýza a vhodný přístup k redukci na základě informací z 1 sezení : 450 Kč

  • Časový rozpis: cca +/- 60 minut
  • Co je cílem sezení ? Zhodnocení všech informací získaných od klienta na základě prvního sezení, rozpisový plán, stanovení a dosažení cíle v redukci váhy, nastavení pravidel podle individuálních potřeb klienta. Doporučení ke změnám, doporučení vhodných potravin, upozornění na nevhodné potraviny.

3 sezení / schůzka s klientem / Sestavení speciálního jídelníčku individuálně dle info a dispozic klienta : 550 Kč

  • Časový rozpis: cca +/- 1 hodina a 30 minut
  • Co je cílem sezení ? Předání speciálního jídelníčku s doporučením vhodných aktivit k dosažení vlastních cílů. Čemu se při hubnutí vyhýbat.

4 sezení / schůzka s klientem / Zhodnocení výsledků z prvního týdne redukce: 200 Kč

  • Časový rozpis: cca +/- od 30 do 45 minut

INDIVIDUÁLNÍ PŘISTUP S OSOBNÍM NASTAVENÍM DALŠÍCH CEN DLE MOŽNOSTÍ KLIENTA, CELKOVÁ CENA VŠECH SLUŽEB = 1500 Kč za všechny služby

* * klienti ZUMBA® Fitness s DAVIDEM mají ve službě SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKU

Přečti si příběh klientů kteří s námi zhubli

Napsat komentář