Nakopeme tukům zadnice

„Hanka měla vůli a výdrž“

Hance se podařilo za 3 měsíce nakopat zadnici tolik tukovým zásobám, že nad ní smekám svůj širák a odhazuji ho v dál (tedy kšiltovku). 

Tato mladá, krásná slečna dokázala zhubnout díky své vytrvalosti, odhodlání a hlavně z důvodu vypadat zase skvěle. A Haničce se to s námi podařilo.

I Hanička za mnou kdysi přišla a říkala,: „Takže když teď budu chodit na Zumbu a budu mít ten aerobní pohyb tak zhubnu a budu mit krasne stihlou postavu?“ odpověď zněla. Co, kdy a jaké potraviny konzumuješ? Jak se stravuješ? Jaká jídla jsou pro tebe kalorická?

“ Důležitá je strava! Pak pohyb“

Když se klientka zeptá na výše vypasné otázky říkám,: „První od čeho se musíme odpíchnout je strava. První je strava a druhý vyvážený řízený aerobní pohyb a doplňkový sport, doporučený program Energetics Power Gum, který provozujeme a můžete ho vyzkoušet. Energetics Power Gum je specialně sestavený program na posílení celého svalstva včetně problémových partií.

Hanka držela po dobu 3 měsíců speciální redukční jídelníček, který máme k dispozici a každý kdo bude mít zájem se může přidat.

Hubněte s námi a buďte fit.

Napsat komentář